• natura
  • ekologia
  • cieplo
  • oszczednosc

O firmie

ekopompy ochsnerJesteśmy przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji w branży energoszczędnych systemów centralnego ogrzewania. Istniejemy na rynku od 1997 roku i od samego początku stawiamy na rozwój w zakresie technologii odnawialnych źródeł energii. Nasza wiedza umożliwia nam odpowiednie zaprojektowanie, zaplanowanie i dobór urządzenia zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że nasi pracownicy są doświadczeni w realizacji inwestycji opartych na instalacjach: pomp ciepła, rekuperatorów, kondensacyjnych kotłów gazowych i na biomasę.

Wśród nowoczesnych źródeł ciepła, które mają swoje zastosowanie w budownictwie na pierwszy plan wysuwa sie technika pomp ciepła. To właśnie w oparciu o te produkty nasza firma rozwija wiedzę personelu od wielu lat i stosuje pompy ciepła w instalacjach domów naszych klientów. Najniższe koszty ogrzewania, niezależność od paliw, bezpieczeństwo oraz instalacja przyjazna dla środowiska naturalnego to główne atuty pompy ciepła. Ogrzewanie, chłodzenie oraz produkcja ciepłej wody użytkowej możliwe dzięki prostemu systemowi: pompy ciepła pobierają z otoczenia - gruntu, wody, powietrza - zmagazynowane ciepło słoneczne i oddają je wraz z energią napędową w formie ciepła do obwodów wody ciepłej lub grzewczej.W ten sposób ciepło o niskiej temperaturze zostaje przemienione w ciepło o wysokiej temperaturze i wykorzystane do celów grzewczych.

ochsnerekopompy viessmanPosiadamy status autoryzowanego dystrybutora i przedstawiciela austriackiej firmy OCHSNER, która jest uznawana za światowego lidera branży. Może ona poszczycić się ilością 100 000 uruchomionych urządzeń a pierwsze układy oparte na pompach ciepła OCHSNER funkcjonują w Polsce już prawie 20 lat. Kompletny system oraz wachlarz możliwych zastosowań pozwala na optymalny dobór instalacji dla naszego Klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i najbardziej efektywnych urządzeń firmy OCHSNER możecie Państwo obniżyć roczne koszty ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej o ponad 75%. Wynika to z konstrukcji pompy ciepła.Przy pomocy dolnego źródła pobiera ona energię słoneczną zmagazynowaną w wodzie, gruncie lub powietrzu.

Firma EKOPOMPY to dobry i sprawdzony partner do realizacji inwestycji opartej na pompach ciepła. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie oraz długoletni serwis urządzeń. Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Zapewniamy najwyższą jakość w postępowaniu na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

logo