• natura
  • ekologia
  • cieplo
  • oszczednosc

Planowanie i korzyści

Planowanie inwestycji

Odpowiednie zaplanowanie całej inwestycji to klucz do osiągnięcia sukcesu. Zachęcamy naszych klientów do kontaktu z nami już na etapie wyboru projektu budowlnanego. Podjęte wówczas decyzje zapewnią odpowiednie oszczędności w budżecie oraz kompatybilność wszystkich rozwiązań. Wskazane jest bowiem chociażby wstępnę dobranie elementów domu energoszczędnego oraz zaplanowanie współpracy urządzeń grzewczych i wentylacyjnych. Znaczenie ma nie tylko dobór instalacji i automatyki, ale także dobór kominów wentylacyjnych i spalinowych (które wyhładzają budynek, a które można całkowicie wyelimować), docieplenie budynku czy wybór pomieszczenia przeznaczonego pod kotłownię. Oprócz tego inwestor może wyeliminować koszt jakim jest uzbrojenie działki w media np gaz, zakup odpowiedniego zbiornika na olej lub składowanie uciążliwego i brudnego opału.

Planowanie ma też znaczenie ze względu na proces produkcyjny pompy ciepła. Nasz producent jest na tyle elastyczny, że przygotowuje konkretny model pompy ciepła z uwzględnieniem potrzeb inwestora i zgodnie ze wskazówkami wykonawcy.

Korzyści

Do powyższych zalet należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą -bardzo tanie ogrzewanie. Choć koszty inwestycyjne w system z pompą ciepła wielu przerażają, późniejsze koszty ogrzewania mile zaskakują. Pompy ciepła firmy OCHSNER gwarantują najniższe koszty eksploatacyjne w porównaniu do innych systemów grzewczych. Pewna oszczędność dzięki wykorzystaniu bezpłatnej energii z otoczenia. Instalacja z pompą ciepła to w dzisiejszych czasach pewna inwestycja. Wkład pieniężny zwraca się użytkownikowi nie tylko dzięki berdzo niskim rachunkom za ogrzewanie ale także dzięki długowiecznosci urządzeń. Sprężarki marki OCHSNER działają bowiem bez zakłuceń po kilkadziesiąt lat.
Wybór pomy ciepła to niezaprzeczalna korzyść dla środowiska zewnętrznego ale także dla środowiska w naszych domach. Pompa zapewnia komfort oraz dobre samopoczucie poprzez przyjemne ciepło w zimie oraz delikatny chłód w lecie. Czy to przez ogrzewanie podłogowe, ścienne lub grzejniki - pompa ciepła zapewni optymalny klimat mieszkalny.

OCHSNER to jakość. Jakość to bezpieczeństwo, komfort oraz najniższe koszty eksploatacji. Technologia firmy OCHSNER zapewnia najwyższe współczynniki efektywności osiągalne przy pompach typu powietrze/woda przy najniższcyh kosztach eksploatacyjnych.

Zachęcamy do kontaktu z naszym doradca już na etapie planowania inwestycji, co pozwoli zoptymalizaować dobór urządzeń i ograniczyć niepotrzebne koszty.

logo